Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, Belediye Başkanı Vekili Buğrahan Koyuncuoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç, MHP İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, İlçe Emniyet Müdürü Tarık Esat Kahveciler, İlçe Nüfus Müdürü Fuat Pala, Eğitim Bir-Sen Başkanı Mustafa Demirci, kurum ve STK temsilcileri, okul müdürleri ve davetlilerin katılımıyla açıldı.

Anaokulu öğrencileriyle yakından ilgilenen yaptıkları eserlerle ilgili bilgi alan Kaymakam Vehbi Bakır, okul müdürü Yusuf Hazır ile öğretmenler, öğrenciler ile velilerine emeklerinden dolayı kutladı.

Okul öncesi eğitimin gelecek yıllar için büyük önem taşıdığını dile getiren Kaymakam Bakır, “Minikler erken yaşta sosyal ortama alıştırılmalıdır. Bu mekanlarda becerilerini ve yeteneklerini geliştiriyorlar. Birçok davranışı bilgiyi burada öğreniyorlar. Burada öğrendiklerini daha sonraki yaşamlarında mutlaka faydalarını görüyorlar. Muhteşem el işi ve resim sergisinde emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

Kadirli Şehit Polis Emre Yalçın Anaokulu Müdürü Yusuf Hazır, sergiye katılanlara teşekkürlerini belirterek, program sonunda Kaymakam Vehbi Bakır’a tablo hediye etti.

EHA