Orman Genel Müdürlüğünün oluru ile Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü Andırın Orman İşletme Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte iken Düziçi Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Harun Demircioğlu göreve başladı.
Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Düziçi Belediye Başkanı Dr. Alper Öner, Ak Parti Düziçi İlçe Başkanı Mehmet Çillem, Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Köksal Kaya, Personel Şube Müdürü Ahmet Ayyıldız ve Osmaniye Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek göreve başlaması münasebetiyle Düziçi Orman İşletme Müdürü Harun Demircioğlu'nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz yeni kurulan Düziçi Orman İşletme Müdürlüğünün birlik ve beraberlik içerisinde çok daha başarılı çalışmalara imza atılacağına inandığını belirtti. İşletme Müdürü Demircioğlu Düziçi Orman İşletme Müdürlüğünü yapılacak çalışma ve hizmetlerle çok daha iyi yerlere taşıyacağını belirterek Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ve Bölge Müdürümüz Mahmut Yılmaz'a teşekkür etti. 

EHA