Ergonomi ve Sürdürülebilirliğe Yeni Bakış Açısı Sunarak Tasarlanan Karman Ofis Sandalyesi Koleksiyonu'nun 2022 Yazında Satışa Çıkması Heyecanla Bekleniyor

Steelcase tarafından tasarlanan kullanıcıların vücut hareketlerine tepki veren Karman, sunduğu rahatlık ve konfor ile tüm çalışma sandalyelerinin önüne geçmektedir. Steelcase'de küresel tasarım ve mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı James Ludwig, “Ergonomiyi yalnızca rahatsız olduğunuzda fark edersiniz” der ve ekler “Ama en iyi kullanıcı deneyimi, fark etmediğinizdir. Rahatlığı zahmetsiz hale getiren, sizin gibi tepki veren ve hareket eden, her bedene uyan bir sandalye tasarımı ile ona evde veya işyerinde harika bir görünüm kazandırmak istedik."

 Steelcase Karman, Konfora Yeni Bir Tanım Kazandırıyor

Steelcase Karman’ın patentli hibrit sandalyesi bugüne kadar tasarlanan ofis sandalyelerinden çok farklı. Yaylanabilir oturak özelliğine sahip olan Karman, kullanıcıya çalışma süreci boyunca maksimum konfor sağlamaktadır.

Karman ile Maksimum Konfor

Organik Hareket: Kullanıcıların ağırlıklarına göre aktifleşen bir mekanizma, otururken veya duruş değiştirirken vücudunuza otomatik olarak konfor sağlamaktadır.

Hibrit Koltuk: Yaylanabilir oturak özelliği ile kullanıcılarına oturma süresi boyunca maksimum konfor sağlamaktadır.

Konfor Ayarı: Karman, 4 yaslanma pozisyonunu içerir. Kullanıcıların, otururken doğru direnç seviyesini ayarlamalarına izin vermektedir. 

Bel Desteği: Kullanıcıların isteğine bağlı özel bel desteği sağlamaktadır. 

Intermix ile Tanışın

Intermix, patentli Shrinx teknolojisini kullanan ve kullanıcılarının kişisel performanslarını artırmalarına yardımcı olan bir tekstil ürünüdür. Karman ofis sandalyesinde kullanılan Intermix, kullanıcılarına ideal ergonomik desteği sağlar, hiçbir zaman gevşemez ve sertleşmez. Intermix, özel dokumasıyla yarı saydam, opak ve tamamen yeni renkler barındıran bir koleksiyondan oluşmaktadır. 

Dünyamızı Düşünen Tasarım: Karman 

Dünyamızı düşünerek tasarlanan Karman, sürdürülebilir malzemelerle oluşturulmuştur. Sadece 13 kg ağırlığında olmasına rağmen inanılmaz derecede güçlü bir tasarımdır. Steelcase Karman minimum kaynakları kullanarak, karbon nötr özelliği sayesinde karbon ayak izini azaltmaktadır.

Eşsiz Renk Seçenekleri

Karman, kullanıcılarına siyah, beyaz ve grinin ötesinde 13 tescilli Intermix renk seçeneklerini sunmaktadır. Lux kaplamalarıyla endüstri lideri renk yelpazesi ile birçok estetik seçeneği kullanıcılarının tercihine bırakmaktadır.

EHA